28
Teljes név
Felhasználónév
Bemutatkozás
Dömötör Patrik vagyok amatőr bérgokartversenyző. Először 2008 tavaszán ültem gokartba a Kozma utcai Silverkartba.Itt nagyon megtetszett. Ezek után még fél évig gyakoroltam.Utána részt vettem életem legelső bajnoki futamán Csömörön a Kartfarm Kupán.2 futamot rendeztek, az első futamon 1. a másodikon 3. lettem.Volt még 1-2 eredményes futamom de ezek után következett életem eddigi legjobbja.Mészáros Zoltánnal(többszörös gokartbajnok több kategóriában is!) óriásit versenyeztem,folyamatosan lökdöstem háturról és a kűzdelem hevében "felugrattam" a gokartjára és majdnem enyhe túlzással a fejét is levágtam. 1 futamon belül 2-szer is megelőztem!A 2. futamon Szetei Gergőt (szintén bérgokart bajnok)2 kör után megelőztem és Zolitól is 1-2 századdal kaptam ki.FANTASZTIKUS NAP VOLT!!Év végi összetett bajnokságban 10. helyen végeztem úgy hogy kihagytam 6 futamot.Az idei évben egy másik bajnokságba a hobby-cart kupában indultam el (HCK).Itt nagyon balszerencsés voltam ugyanis a rajtnál kilöktek de így is sikerült feljönnöm 9-ből a 6. pozícióba.2 hét múlva indul a Kartfarm Kupa ahol persze én is ott leszek.2010-ben szoros versenyzésben 4.lettem 2011-ben a 2. összetettben,idén pedig a bajnoki cím a cél!:) Ezekre a versenyekre a váci gokartpályán szoktam felkészülni és gyakorolni,nagyon szeretem ezt a pályát!!