Recepciós állás

Gokart pályánk keresi kedves, udvarias és talpraesett kollégáját RECEPCIÓS pozícióba.

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Te leszel az elsődleges kapocs a vendégek és a pálya között
  • Tapasztalatod igényes munkakörnyezetben kamatoztathatod
  • Olyan csapattag leszel, akit nem csak bérben, hanem emberileg és szakmailag is megbecsülnek
  • Fiatalos, sportos környezetben végezhetsz szellemi munkát
  • Idegen nyelvtudásod használhatod, fejlesztheted
  • Teljes munkaidőben segítheted egy családias csapat munkáját

Amiben számítunk Rád:

  • Vendégek fogadása, eligazítása
  • Teljes körű, részletes információszolgáltatás
  • Adminisztrációs feladatok
  • Online felület kezelése
  • Pénztár kezelése, számlák kiállítása

Te vagy az ideális jelöltünk, amennyiben:

  • Tapasztalattal rendelkezel a fenti feladatokban
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Vendégközpontú szemlélet és precizitás jellemez
  • Felelősségteljes vagy a munkádban
  • Rugalmas vagy munkaidő tekintetében (pl. hétvégi napok)
  • Ismered és használod az office programokat (word, excel)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel

Előnnyel indulsz nálunk, ha:

  • Nagy munkabírású vagy
  • Munkaidő terén széles skálán tudsz mozogni (pl. este 8-ig)
  • Legalább 2 éves tapasztalatod van pultos/recepciós munkakörben
  • Dolgoztál korábban gokart pályás környezetben
  • Több idegen nyelven is kommunikációképes vagy

Amennyiben szimpatikus számodra az állás, várjuk fényképes önéletrajzod nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

E-mail: info@gokartvac.hu

Bezárás